WhatsApp Destek Hattı
MENÜ

Gizlilik İlkesi

AryaPirlanta.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Arya Pırlanta gizliliğinize önem vermektedir ve kişisel bilgilerinizle ilgili endişelerinizi anlıyoruz. Bu beyan aryapirlanta.com (Arya Pırlanta Kuyumculuk A.Ş)’un Gizlilik İlkeleri’ni içermektedir. AryaPirlanta.com web sitesini ziyaret ederek bu beyanda yer alan şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

AryaPirlanta.com Gizlilik İlkeleri    

AryaPirlanta.com web sitesini ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek duyulmamaktadır. Ancak üye olmak veya alışveriş yapmak için birtakım bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, size daha iyi hizmet verebilmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

AryaPirlanta.com, üyelik aşamasında veya siparişinizi alırken sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, AryaPirlanta.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL (Güvenli Soket Katmanı) Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır ve SSL güvenlik sertifikası ile şifrelendiğinden tarafımıza ulaşmamaktadır. Alışverişiniz sırasında onay için doğrudan ilgili kredi kartının bulunduğu bankaya yönlendirilmektedir.

Size vermekte olduğumuz hizmeti geliştirmek ve kişiselleştirilmiş üstün bir alışveriş deneyimi yaşamanız amacıyla “çerez” olarak adlandırılan bilgiler, bilgisayarınız tarafından uygun bulunan yere yerleştirilebilir. Çerez kullanımı internet kullanımında standart olarak kabul edilen ve internet kullanıcılarına istekleri doğrultusunda sayfalar sunulabilmesini sağlamak amacıyla kullanılan bir uygulamadır.

AryaPirlanta.com websitesine bağlanılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir sahtecilik durumunda yasal mercilere iletilmek üzere kayıt altına alınmaktadır.

AryaPirlanta.com Gizlilik İlkeleri ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

E-bülten aboneliği anında 50 TL kazandırıyor
YUKARI