WhatsApp Destek Hattı
MENÜ

Garanti Şartları

Arya Pırlantadan almış olduğunuz mücevherin kalitesini sağlamak için ürününüzün üretimine kendimizi adıyoruz. Satışa sunduğumuz tüm mücevherlerimizin arkasındayız ve tüm ürünlerimizin size teslim edildiği anda kusursuz bir kaliteye sahip olduğunu garanti ediyoruz. Mücevherlerimiz ömür boyunca kullanıma uygun olarak üretimi sağlandığı için, ömür boyu ürünlerinizin tamiri ve bakımını sağlıyoruz.

Tüm mücevherlerimiz en yüksek kalite materyaller kullanılarak üretilmekte ve tarafınıza gönderiminin öncesinde detaylı kalite kontrolü sağlanmaktadır. Ömür boyu garanti teklifimiz ölçü değişimi (ilk ölçü değişimi ücretsiz sağlanır), cila, bakım, rodyum kaplama (beyaz altın için) ve mücevher temizleme servislerimizi içerir.

Bu servislerden yararlanmak istediğiniz zaman showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz tarafımıza bilgi geçerek, tarafımızdan karşılanan sigortalı kargo gönderimi ile mücevherinizi bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Showroomumuzun konumu için buraya tıklayabilirsiniz.

Mücevherinizle alakalı yaşadığınız en ufak bir sorunda veya ömür boyu garanti kapsamı dışında kalan herhangi bir hizmetimizden yararlanmak istemeniz durumunda değerleme ve kontrol amacıyla ürününüzü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kontrolü sağlandığında, ürününüz üzerinde bir işlem gerçekleştirilmeden önce tarafınıza yapılacak işlem ve olabilecek masraflarla alakalı (garanti kapsamı dışında kalan bir durum olması durumunda) dönüş sağlanarak onayınızla işlem sağlanacaktır.

Aryapirlanta.com web adresinden satın alınan ürünlerin garanti kapsamında olabilmesi için, Arya Pırlanta Kuyumculuk ve Ticaret Limited Şirketi  dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların mücevherlerimize herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut veya ölçü ayarlama, onarma, cila gibi işlemleri yapılmamış olması gerekmektedir. Üzerinde müdahalede bulunulduğuna dair bir iz bulunan, değişiklik yapılan, tahrifat yapılan veya zarar gören ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Bu konudaki her türlü soru ve istekleriniz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

E-bülten aboneliği anında 50 TL kazandırıyor
YUKARI