WhatsApp Destek Hattı
MENÜ

Ödeme Yöntemleri

AryaPirlanta.com’a geldiniz ve sizin için çok değerli olanı en uygun fiyata almak üzere pırlanta takınızı seçtiniz. Şimdi sıra geldi ödemeye! Hiç canınızı sıkmayın, Arya siz en değerlinize en kolay şekilde ulaşın diye size pek çok ödeme seçenekleri sunuyor ve farklı alternatifleri denemeye devam ediyor.

Kredi Kartıyla Ödeme       

AryaPirlanta.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizi kredi kartıyla online olarak ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden Visa, MasterCard veya American Express tabanlı tüm kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli veya ödül puanlı alışverişlerinizi ise Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. BDDK’nın değerli maden ve kuyumculuk sektörleri için uygulamakta olduğu yönetmeliğe göre 4 taksit yapma imkânınız bulunmaktadır.

AryaPirlanta.com taksitli, peşin veya puanlı farketmeksizin hiçbir kredi kartı ödeme yönteminde vade farkı uygulamamaktadır.

Bankaların taksit ve puan seçeneklerini görmek için tıklayınız.

Banka Kartıyla Ödeme

AryaPirlanta.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesinde banka kartı kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar (banka kartları) geçerlidir ve dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Banka kartları ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde bankadan veya kartın yapısından kaynaklı olarak, kartın kullanımı sırasında hata alabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Havale/EFT ile ödeme yapmayı tercih etmeniz durumunda, siparişi tamamlamanızın ardından çıkan sayfada veya tarafınıza gönderilen e-mailde yer alan banka hesap numaralarından birine sipariş tutarı kadar bir meblağ göndermeniz gerekecektir.

Havale veya EFT yaptığınızda; sepet tutarınızın %2’si kadar bir indirim hakkı kazanırsınız. Havale/EFT gönderilerinizde boşlukları aşağıdaki örnek Havale/EFT gönderim talimatı şeklinde doldurmanız durumunda meblağın doğru şekilde gönderildiğine emin olabilirsiniz. Havale/EFT işlemini;

-        Bankanızın internet şubesinden,

-        Banka şubesine giderek gişe personeline, havale/EFT yapmak istediğinizi bildirmenizin ardından

-        Son olarak Banka ATM’lerinden aşağıdaki bilgileri doldurarak yapabilirsiniz:

Alıcı Adı Soyadı  : Arya Pırlanta Kuyumculuk Ltd. Şti.

IBAN No              : TR26 0006 7010 0000 0048 3800 29

Açıklama             : Açıklama kısmına Sipariş Numara’nızı giriniz.

Tutar                    : Sipariş tutarınız kadar bir meblağ.

Havale/EFT işlemini yapmanızın ardından Siparişlerim sayfasında e-mail adresiniz ve sipariş numaranızı girerek Havale/EFT yaptım butonuna tıklamanız yeterlidir. AryaPirlanta.com ekibi tarafından gerekli kontrolleri sağlanır ve siparişinizin hazırlıklarına b

E-bülten aboneliği anında 50 TL kazandırıyor
YUKARI